biuro@azposufit.com          +48 600435386 / AZ PO SUFIT Elbląska 67/202, 01– 737 Warszawa
Aż po sufit

Projektowanie wnętrz komercyjnych Warszawa


Nasi projektanci chętnie dzielą się swoją wiedzą i  doświadczeniem także w tematyce projektowania i  aranżacji wnętrz komercyjnych. Dlatego też serdecznie  zapraszamy do współpracy firmy i nie tylko. W  przypadku wnętrz biurowych i ogólno komercyjnych  skupiamy się na kreowaniu funkcjonalnych rozwiązań  przestrzennych, które sprawdzą się w miejscach  publicznych. Nasze projekty wnętrz komercyjnych uzależnione są od  wymagań Klienta, biznesu oraz specyfiki branży.  Działamy we wszystkich rodzajach budowli, od  przestrzeni biurowych, przez kawiarnie i restauracje po  salony fryzjerskie czy też hotele, a przede wszystkim  zwracamy uwagę na to, aby projekt był w pełni  dopasowany do charakteru danego miejsca. Każdy  projekt jest dla nas interesującą podróżą w świat stylów i koncepcji, dostępnych materiałów wykończeniowych, mebli czy też dodatków oraz wszystkiego, co można wykorzystać podczas projektowania. Wiele naszych realizacji miało miejsce na terenie Warszawy oraz w okolicach. Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem. Stolica jest miastem prężnie rozwijającym się, w którym powstaje takich obiektów mnóstwo i możemy każdego dnia nabierać doświadczenia.
To, co dla nas ważne to pokazanie jak w praktyce może wyglądać zaprojektowane wnętrze użyteczności publicznej. Bardzo często mówi się, że wnętrza komercyjne powinny stanowić tło dla wszystkiego, co może się w nich dziać - od spotkań biznesowych, wielogodzinnej pracy, aż po świadczenie różnego rodzaju usług. Jednocześnie szalenie ważne jest dostosowanie tej przestrzeni do wymagań osób, które będą z niej korzystać, a także oczywiście sama estetyka i styl. Dostosowanie projektu do wymogów infrastrukturalnych, ale i użytkowych to praktyczne informacje, jakie również składają się na projekty wnętrz komercyjnych.  

Przy projektowaniu wnętrz komercyjnych skierowanych do przedsiębiorstw kierujemy się:
 
Funkcjonalnością i wygodą użytkowania.
Przeznaczeniem lokalu oraz przeznaczeniem, zgodnie z wymaganiami użytkownika.
Doborem materiałów, mebli i kolorów, aby stworzyć miejsce idealne do pracy.
Walorach wizualnych oraz estetycznych danego miejsca, tak aby podnieść prestiż oraz opinię o marce.
Podpowiemy jak tworzyć przestrzeń, w której klienci będą się czuli komfortowo, a osoby zatrudnione będą pracować wydajniej.
Prezentowania oraz omawianie szczegółów i wszelkich nowych pomysłów z Klientem.
Prezentacją pomysłu w formie multimedialnej, tak aby każdy zainteresowany był w stanie przeanalizować nasze projekty.

Naszym głównym celem jest projekt miejsca idealnego zarówno dla pracownika, pracodawcy oraz osób spoza firmy. Wiemy jak istotne jest pierwsze wrażenie oraz funkcjonalność, zwłaszcza przy projekcie pomieszczeń komercyjnych.