biuro@azposufit.com          +48 600435386 / AZ PO SUFIT Elbląska 67/202, 01– 737 Warszawa
Aż po sufit

 

Kurs Projektowania Wnętrz (Cad Decor Pro)  w Warszawie

 

szkolenia projektowe, warsztaty rysunku, kurs fotografi, kursy dla dzieci, warsztaty dla dzieci, zawód architekt, kursy i szkolenia aż po sufit,

 Witamy Państwa w dziale szkoleniowym pracowni AŻ PO SUFIT działającej na terenie Warszawy i okolic!

 

 Jesteśmy świadomi tego, jak istotny w życiu każdego z nas jest rozwój. Stanowi odkrywanie i wykorzystywanie własnych talentów. Umożliwia nam osiągnięcie wyznaczonych celów, realizację marzeń, a owe marzenia nie powinny leżeć odłogiem. Ich spełnianie pozwala na odczucie komfortu psychicznego i poczucie, że w naszym życiu w końcu jest tak, jak być powinno.

 

 Chcemy wspierać Państwa w dążeniu do samorealizacji i dlatego stworzyliśmy szkolenia i warsztaty z zakresu projektowania wnętrz, a także szkolenia artystyczne dla osób dorosłych oraz dzieci, które inspirują, pobudzają wyobraźnię, wpływają na rozwój osobisty i zawodowy. Takie warsztaty nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób chcących zostać stricte projektantami/architektami wnętrz. Kierujemy ofertę do wszystkich tych, którzy chcą rozwijać się kreatywnie. Nasz kurs projektowania wnętrz w Warszawie uczy oryginalnego podejścia i spojrzenia, które pozwala na zastosowanie nietuzinkowych rozwiązań. Naszym głównym celem, jako pedagogów, jest przyniesienie Państwu satysfakcji w związku ze zdobytą wiedzą i umiejętnościami. 

 

 Pragniemy zarazić Państwa swoimi pasjami i przekazać na naszych kursach profesjonalną wiedzę, koncentrując się na najważniejszych aspekatach w danej dziedzinie. Kurs projektowania wnętrz sprawi, że będą Państwo w stanie dowiedzieć się istotnych rzeczy, które być może rozjaśnią Państwa rozterki, jeżeli takowe występują.

 

 Niezwykłą satysfakcją jest zobaczenie zaprojektowanego wnętrza już po wszystkich czynnościach związanych ze stworzeniem go. Można tę sytuację porównać do sytuacji muzyka, który po godzinach pracy w studiu nagraniowym zarejestrował potrzebny materiał, po czym za jakiś czas otrzymał gotową płytę – z okładką, opisem i własną, piękną muzyką. W końcu przeznaczył kawałek siebie w celu jej stworzenia. Tak samo jest z projektowaniem wnętrz. Należy poświęcić sporo czasu i wykazać się wieloma pomysłami, żeby później móc zobaczyć swoje dzieło i być z niego zadowolonym.

 

Nasze szkolenia prowadzone są w formie przystępnych warsztatów, umożliwiających praktyczne wykorzystanie zdobytych informacji.

Mamy ogromną nadzieję, że nasze warsztaty oraz kursy projektowania wnętrz rozbudzą  Państwa zainteresowania i przeobrażą je w sposób na życie. 

 

Zapraszamy nasze warsztaty i szkolenia w Warszawie i okolicach osoby prywatne, pracowników firm oraz dzieci lubiące rysować! Rozwijanie swoich umiejętności jest ważne w każdym wieku. Grunt to nieprzerwanie dążyć do przodu. Oliver Wendell Holmes powiedział kiedyś, że „Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy”. Jeżeli są Państwo rodzicami, którzy widzą, że ich dziecko jest zainteresowane sztukami wizualnymi – zapisując je na szkolenie lub warsztaty zapewnią mu Państwo ważny grunt, z którego będzie mogło skorzystać już jako dorosły człowiek. Ponadto, kreatywne zajęcia bardzo dobrze wpłyną na jego rozwój!

 

Zapoznaj się z programem kursów, zarezerwuj miejsce na kurs, aby mieć pewność, że znajdzie się dla Państwa miejsce.

Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego. Zapraszamy serdecznie!