biuro@azposufit.com          +48 600435386 / AZ PO SUFIT Elbląska 67/202, 01– 737 Warszawa
Aż po sufit

Projekt mieszkania i domu oraz wnętrz przez architekta w Warszawie

projekty az po sufit, architekci z warszawy i okolic, wnętrza domu, projekty loftów, projekty apartamentów, wizualizacje wnętrz, profesjonalne projekty,

 Projektowanie i aranżacja wnętrz to główny obszar naszej działalności. Wykonujemy projekty dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasz projekt mieszkania lub innego wnętrza przypadł Państwu do gustu.

 

Zajmujemy się projektowaniem architektury wnętrz:

 • mieszkalnych (domy, apartamenty, mieszkania, rezydencje, lofty);
 • biurowych;
 • restauracji, klubów muzycznych, pubów;
 • hoteli, pensjonatów;
 • sklepów i salonów sprzedaży, stoisk targowych i wystawienniczych;
 • salonów kosmetycznych i fryzjerskich;
 • gabinetów medycznych;
 • siłowni i obiektów sportowych;
 • sal zabaw dla dzieci.

 Bazując na naszym doświadczeniu proponujemy Państwu dogodne warianty projektowe, ściśle dopasowane do potrzeb oraz budżetu. Istnieje możliwość wykonania kompleksowego projektu lub tylko wybranego elementu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • kompleksowy projekt wnętrz wraz z koncepcją i układem funkcjonalnym, wizualizacją 3D oraz dokumentacją wykonawczą (cała dokumentacja projektowa opracowana jest techniką komputerową);
 • projekt pojedynczych pomieszczeń np. kuchni, łazienki, pokoju;
 • projekt mebli oraz małej architektury, np. altan, ogrodzeń itp.;
 • nadzór autorski i koordynację prac podwykonawców;
 • doradztwo w zakresie doboru materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia (Stylizacja wnętrz, Home staging).

 Dodatkowo świadczymy usługę zmian lokatorskich zarówno dla deweloperów jak i klientów indywidualnych. Jeszcze na etapie  budowy mieszkania czy domu możemy dostosować wnętrze do potrzeb właściciela. Wszystko po to, by czuli się Państwo jak najbardziej komfortowo, kiedy wszystkie prace zostaną wykonane. Gwarantujemy łatwy kontakt z naszymi specjalistami, przez co z powodzeniem będą Państwo w stanie przekazać nam swoje porady i spojrzenie na dany projekt mieszkania. Warszawa jest obszarem naszego działania, jednak jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, a mieszkają Państwo w innej części Polski – serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia możliwości naszej współpracy z Państwem.

 

 Zdajemy sobie sprawę, że projektujemy ważne dla Państwa miejsca, chodzi przecież o przestrzeń życiową i przestrzeń pracy, dlatego naszym celem jest, aby poczuli się Państwo, jak u siebie. Jesteśmy w stanie podporządkować nasz tok myślenia do Państwa oczekiwań. Współpracujemy tylko z pewnymi i sprawdzonymi firmami, dzięki czemu nawet w przypadku wykonawstwa „pod klucz” mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usługi w ramach współpracy z Aż Po Sufit.

 

 Zajmujemy się także projektowaniem wnętrz „pod klucz”. Usługa ta oprócz zaaranżowania wnętrz, wykonawstwa i nadzoru, obejmuje również kompleksowe zamówienia i zakupy wszystkich elementów wyposażenia. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo sporo czasu i będą mogli zająć się innymi ważnymi sprawami. Oczywiście wszystkie czynności wykonawcze będziemy z Państwem konsultować, dzięki temu nam praca pójdzie o wiele sprawniej, a Państwo będą bardziej zadowoleni z ostatecznego wykonania.

 

 Różnorodne potrzeby naszych klientów zainspirowały nas do przygotowania czterech pakietów wykończeniowych. Z radością wykonamy dla Państwa projekt mieszkania! Warszawa, jako nasza baza wypadowa, pozwoli nam na dostosowanie się do Państwa lokalizacji. Zapraszamy do kontaktu!

 

Nasi specjaliści z chęcią udziela Państwu wszelkich potrzebnych informacji. Odpowiemy na pytania i stworzymy dokładny kosztorys.

 


Zapraszamy do kontaktu z naszym architektem wnętrz w Warszawie, w celu omówienia koncepcji projektu Państwa wnętrza!

 e-mail: projekty@azposufit.com, tel.: +48 600435386