biuro@azposufit.com          +48 600435386 / AZ PO SUFIT Elbląska 67/202, 01– 737 Warszawa
Aż po sufit

Szkolenia Cad Decor w Warszawie i kursy projektowe

Kurs projektowania wnętrz warszawa, warsztaty wizualizacji CAD Decor Warszawa, kurs rysunku Warszawa,

Kursy Projektowe skierowane są do osób, które fascynują się oraz pasjonują projektowaniem wnętrz, ale również do początkujących lub średniozawansowanych projektantów, chcących rozwijać się zawodowo doszkalając swoje umiejętności. Przygotowaliśmy profesjonalne, praktyczne  warsztaty i szkolenia, które pomogą tym z Państwa, którzy myślą o zmianie zawodu, marzą o tym, by  zostać architektem - projektantem wnętrz. Nasi wykładowcy  to praktycy jak i pasjonaci z 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz, absolwenci wydziału Architektury na Politechnice i Architektury wnętrz na ASP. Znają wszystkie aspekty zawodu architekta wnętrz, od koncepcji projektowej, stworzenie projektu wykonawczego po współpracę z klientem oraz nadzorem ekipy remontowej. Pragniemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem. Zapewniamy profesjonalną wiedzę oraz świetną zabawę, jaką jest projektowanie wnętrz.

 

Marzysz o zawodzie architekta i dekoratora wnętrz?

Zapisz się na nasz Kurs Projektowania Wnętrz w Warszawie! 

 

Pragniesz tworzyć fotorealistyczne wizualizacje?

Zdecyduj się na Warsztaty Wizualizacji CAD Decor PRO.

 

Potrzebujesz pomocy przy dokumentacji technicznej projektu?

Jako absolwent naszego Kursu Rysunku Technicznego  CAD 2D, tworzenie dokumentacji projektowej i wykonawczej bez tajemnic.

 

To co wyróżnia nasze Kursy Projektowe od konkurencji na rynku, to przekazywanie praktycznej wiedzy bazującej na  naszym doświadczeniu zawodowym, a nie wyłącznie obsługi programu komputerowego do projektowania.

 

Zapraszamy na szkolenia i warsztaty do naszej pracowni projektowo - szkoleniowej Aż Po Sufit na Żoliborzu, w Warszawie przy ul. Gdańskiej 2, lokal 128 b, przy metrze Marymont.

 

 Kontakt do nas: e-mail: szkolenia@azposufit.com , tel. +48 600435386.