biuro@azposufit.com          +48 600435386 / AZ PO SUFIT Elbląska 67/202, 01– 737 Warszawa
Aż po sufit

Projekty indywidualne

projekty wnętrz indywidualych, komercyjne wnętrza, meble na wymiar, projektowanie wnętrz, projektowanie architektoniczne,   Aranżując mieszkanie powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to, aby mieszkanie było komfortowe i ergonomiczne, dlatego warto skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów. W naszej pracowni gwarantujemy stworzenie projektu indywidualnego dopasowanego do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania sie z zakresem naszych usług w celu wybrania odpowiedniej oferty dla siebie.

 

  • Wykończenie pod klucz

 Realizujemy kompleksową usługę wykończenia pod klucz. Oferta skierowana jest do tych z Państwa, którym zależy na sprawnym i bezstresowym przebiegu prac wykończeniowych w mieszkaniu. Zajmiemy się całościową aranżacją wnętrza, zamówieniem wybranych materiałów wykończeniowych, koordynacją i nadzorem prac remontowych oraz sprzątaniem lokalu po przerowadzonych pracach. Możemy również polecić zaufane ekipy remontowe.

 

  • Projekt zmian lokatorskich

 Naszą ofertę kierujemy do deweloperów, którzy wykonują takie zmiany na życzenie swoich klientów, jak również do klientów indywidualnych, którzy przy zakupie mieszkania mają możliwość wprowadzenia zmian w lokalu. W ramach tej usługi po zapoznaniu się z potrzebami klienta, opracowana zostaje koncepcja, a po jej zaakceptowaniu projekt. Projekt wraz z dokumentacją umożliwia zgłoszenie zmian lokatorskich. Opracowanie zawiera wytyczne dotyczące układu funkcjonalnego wraz z wymiarami, zmian instalacji elektrycznych, wodno kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania.

 

  • Projekty wnętrz komercyjnych

 Specjalizujemy się również w projektowaniu wnętrz komercyjnych takich jakbiura, restauracje, gabinety, hotele, sklepy, banki i inne instytucje użyteczności publicznej. Dzięki naszemu doświadczeniu realizowane przez nas projekty wnętrz komercyjnych podnoszą rangę firmy, pomagają budować markę i przyciągają klientów. Założeniem naszym jest by wnętrze było spójne z ideologią danej instytucji, niepowtarzalne i indywidualne. Odpowiednio wykreowana przestrzeń zwiekszy wydajność pracowników oraz  przełoży się na zyski i rozwój firmy.    

Projekty wnętrz komercyjnych realizujemy na terenie Warszawy, okolic jak również całej Polski.

 

  • Konsultacje architekta wnętrz

 Zapraszamy na konsultacje z naszym Architektem Wnętrz  w sprawie aranżacji, układu funkcjonalnego mieszkania, doboru kolorystyki, oraz przede wszystki w momencie podejmowania kluczowych decyzji jak kupno mieszkania lub projektu wymarzonego domu, czy też powierzchni pod restauracje, gabinet lub inną nieruchomość komercyjną.

Projektant Wnętrz to cenny doradca, którą inwestyje warto kupić, podpowie czy dany układ nieruchomości posiada potencjał funkcjonalny oraz projektowy przy dalszej aranżacji. Często klient zapomina właśnie o tym, że nieruchomość powinno się wybierać pod kontem układu funkcjonalnego wnętrza.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nasze konsultacje architektoniczne pomogą w podjęciu trafnej decyzji, zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Możemy spotkać się u nas w biurze jak również na Państwa innwestycji na terenie Warszawy i okolic.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym architektem wnętrz w Warszawie, w celu omówienia koncepcji projektu Państwa wnętrza!

e-mail: projekty@azposufit.com, tel.: +48 739 039 389, +48 739 039 379, + 48 739 039 360